Kitty Time Biotoilet - Ekoloģiska vienreizēja biotualete

Kitty Time Biotoilet - Ekoloģiska vienreizēja biotualete

Cena:6,83€

Pieejamība:  Pieejams

Kitty Time ir profesionālās nomaināmās tualetes, kurām nav nepieciešama mazgāšana un smiltis no tā nelīp pie mājdzīvnieku ķēpām un ķermeņa. Vienas tualetes kalpošanas ilgums vidēji līdz 21 dienai!


 Nomaināms tualetes komplekts sastāv no paplātes, kura apakšā atrodas daudzslāņu absorbējošs spilvens, virs kura ir augstākās klases skujkoku granulu slānis, kas absorbē un dezinficē to dabisko īpašību dēļ. Nākamais nāk sadalīšanas siets, kas atdala zemākos absorbējošos slāņus, no augšējā slāņa. Augšējais slānis ir dabisks adsorbents, kas arī absorbē un attīra gaisu no smaržas. Dabīgais adsorbents - pilnīgi drošs un pat lietojams pārtikas piedevās.  
 
 Lietošana - nomaināmās tualetes Kitty Time, paplates veidā ar daudzkartainu pildījumu izmanto dzīvokļos, privātmājās un mājsaimniecībā, kas paredzēta rūpēties par kaķiem un maziem mājdzīvniekiem. Tas tiek uzstādīts atsevišķi noteiktā vietā, un to var uzstādīt kaķu tualetes mājā, ja tas ir pieejams (piemērots 95% tualetes mājām kaķiem). 
 
1. Ievietot tualeti noteiktā vietā dzīvoklī vai mājā, kā arī ievietot speciālā tualetes mājiņā. 
2. Izbērt adsorbentu paplatē. 
3. Mājdzīvnieku cietos izdalījumus vajadzētu izolēt no ārēja slāņa izmantojot lāpstiņu. 
4. Utelizēt obligāti horizontāla pozicijā atrkrituma konteinerā, bet pirmkārt tualeti ievietot atkrituma maisiņā. Tualeti aizstāt uz jauno aptuveni pēc 21 diena. 
5. Pēc katra kontakta ar tueleti rupīgi izmazgāt rokas.

 The price for Kitty Time Biotoilet - Ekoloģiska vienreizēja biotualete include VAT.
The pictures for Kitty Time Biotoilet - Ekoloģiska vienreizēja biotualete are for information purposes. Depending on your monitor, colors may differ from the real color.
However, at some products may appear differences regarding stock and prices, therefore, for a concrete verification, recommend contacting us by phone.
The data submitted in the order form for Kitty Time Biotoilet - Ekoloģiska vienreizēja biotualete are strictly confidential.
If you want further information please contact us by e-mail or phone.
All the promotions on this website are valid within our stock availability.
Thank you for visiting our store.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: